LZ1YE QSL DESIGNING & PRINTING SERVICE

Some QSL cards I have printed...

 
 

Галерија Дома > HAM QSL CARDS - front side
Кликни за целосна големина на сликата
M3SWK 1
M3REL.jpg M3REL.jpg M3SWK.jpg M3SWK.jpg M3SWK_1.jpg M3SWK_1.jpg M3VNL.jpg M3VNL.jpg M3YWD.jpg M3YWD.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:M3SWK_1.jpg
Име на Албумe:lz1ye_nasko / HAM QSL CARDS - front side
Големина на Фајлот:45 KB
Додадено на:12 март 2012
Димензии:500 x 324 пиксели
Displayed:133 times
URL:http://www.delfi88.com/gallery/displayimage.php?pos=-782
Омилени:Додади во омилени
 
   
   

Одбери јазик (Choose language):