LZ1YE QSL DESIGNING & PRINTING SERVICE

Some QSL cards I have printed...

 
 

Галерија Дома > CB QSL CARDS - front side
Кликни за целосна големина на сликата
14ARV
14AM_THC.jpg 14AM_THC.jpg 14ARF.jpg 14ARF.jpg 14ARV.jpg 14ARV.jpg 14AT054.jpg 14AT054.jpg 14AT074.jpg 14AT074.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:14ARV.jpg
Име на Албумe:lz1ye_nasko / CB QSL CARDS - front side
Големина на Фајлот:51 KB
Додадено на:12 март 2012
Димензии:500 x 324 пиксели
Displayed:156 times
URL:http://www.delfi88.com/gallery/displayimage.php?pos=-2021
Омилени:Додади во омилени
 
   
   

Одбери јазик (Choose language):